Fizy Artık iOS'da

Günümüzün popüler müzik dinleme siteleri arasında en başlarda yer alan Fizy, şimdi de iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarında yerini aldı. AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Fizy uygulaması iOS 4.3 ve sonrası sürümlere uyumlu olarak iOS cihazlara yüklenip kullanılabilir.

Tıpkı websitesi gibi son derece basit bir arayüze sahip Fizy uygulaması bilindiği gibi arama fonksiyonu üzerinden Youtube vb. sitelerde yer alan müzik, video dosyaları içinde arama yapıp Fizyarayüzünde sizlere birarada sunuyor. Henüz uygulamada liste düzenleme vb. bazı fonksiyonları yer almamasına ve aramada ufak tefek sorunları olmasına rağmen iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcıları tarafından en çok kullanılan uygulamalar arasına gireceğini dülşünüyoruz.

 

Uygulama henüz çok yeni olduğundan olası sorunları üreticiye AppStore üzerinden raporlamanız uygulamanın gelişimine katkıda bulunacağından ilerideki sürümlerin çok daha kaliteli hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise siz uygulamadan çıksanız bile o arka planda çalışır ve başka uygulamalarla çalışırken müziğinizi kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan direk olarak AppStore indirme sayfasına erişebilirsiniz.

İndirmek için Tıklayın

 

Yorumları Göster