Internetten Para Kazanın - Captcha Trader - Kelime Onaylama

Üyelik İçin tıklayınız.

bu söyleyeceğim yol internette fazla zaman geçirenler için uygun olacaktır. eğer günde yarım saat-bir saat kadar duruyorsanız geri kalan yazdıklarımı okumanıza gerek bile yok.

eveet burada okumaya devam ettiğinize göre sizde benim gibi internette uzun saatler geçiren birisiniz ve ufak bir rakamda olsa biraz para kazanma imkanınız var. bu söyleyeceğim yöntemle zengin olmazsınız ama ayda 40-50 dolar kadar kazanma imkanınız bulunuyor. bu parayıda paypal a yatıracakları için ister oynadığınız online oyunun aylığını ödersiniz, isterseniz uzun zamandır ebay de takip ettiğiniz açık arttırmaya katılabilirsiniz.

sitemizin ismi captcha trader ve bu isimi okuduğunuzda aklınızda bir şeylerin canlanmaya başlayacağını görüyorum. captcha yani bir yere kayıt olurken veya bir şeyler download ederken bizim pc başındaki kişiler olduğumuzu kontrol eden ufak ve sinir bozucu kutucuklar. orada yazanları yazıları girip yolumuza devam edebiliriz ama ya gece downloada bıraktığınız bir dosya sizden captcha girmek isterse? işte captcha trader burada devreye giriyor ve pc başında olmayan kişiler için o captchaları biz girip para kazanıyoruz.

captcha başına 7 credit veriyor ve 10.000 credit 1 dolara denk geliyor. yani bir saat içerisinde bir dolar kazanma imkanınız bulunuyor ve tek yapmanız gereken internette gezinirken ara sıra çıkan captchaları girmek, hepsi bu. parayı ödeyenler bu captchaları girmemizi isteyenler site sadece aracılık yapıyor.

kayıt olduktan sonra earn credits kısmına giriyorsunuz ve audible notifications ı tıklıyorsunuz bunun sayesinde devamlı orayı takip etmenize gerek kalmıyor ve captcha geldiğinde sesli olarak sizi uyarıyor.

site güvenilir bir sitedir isterseniz paypal hesabınıza en az 1 dolar atabilirsiniz, isterseniz 5 dolarlık amazon gift card olarakta alabilirsiniz.

Üyelik İçin tıklayınız.

ayrıca referanslı olanlar kimden referans aldıysa ve kime referans verdiyse bir diğeri online ise daha hızlı geliyor captchalar. bu yüzden referanslı kayıt olmak önemli oluyor.

birden fazla üye olmak serbest istediğiniz kadar üye olabilirsiniz ama kendi kendinize üye olmanız yasak anlaşılırsa tüm hesaplar kapatılıyor.

Üyelik için tıklayınız.

Yorumları Göster